spotlight-image

Fractievoorzitter Inge van Dijk neemt afscheid

Fractievoorzitter Inge van Dijk neemt afscheid

Fractievoorzitter Inge van Dijk vertrekt na 10 jaar uit de Nijmeegse politiek. Woensdag 22 december jl. werd ze door de gemeenteraad van Zevenaar benoemd als griffier, een baan die niet met het Nijmeegse raadslidmaatschap te combineren is.

Van Dijk meldde zich in 2009 voor het eerst bij de VVD in Nijmegen, werd in 2012 fractielid en was vanaf 2014 fractievoorzitter. Ze zette zich met name in voor een sterke Nijmeegse economie, met een goed ondernemersklimaat en voor liefdevolle goed georganiseerde zorg. Voor de fractie was Inge vooral een politieke duizendpoot met een erg veel kennis van dossiers en procedures.

VVD Nijmegen is Inge erg dankbaar voor als het werk voor Nijmegen en de toewijding waarmee ze dat gedaan heeft. De fractie feliciteert haar van harte en wenst haar veel succes in haar nieuwe baan.

*Onderaan de pagina vind je de brief die Inge stuurde om haar afscheid aan te kondigen.

Publicatiedatum: 23 december 2021