spotlight-image

Road barriers in de Tweede Walstraat en de Van Welderenstraat

Road barriers in de Tweede Walstraat en de Van Welderenstraat

Het moet snel afgelopen zijn met het racecircuit rond de Vlaamsegas. Rondscheurende auto’s en motoren, straatdealers die uren rondjes rijden en onveilige situaties voor fietsers en voetgangers zijn aan de orde van de dag. De Nijmeegse VVD krijgt deze klachten al jaren te horen van zowel bewoners als de lokale ondernemersvereniging. 

Op 25 november 2020 heeft de Nijmeegse gemeenteraad onze motie Great Barrier Street aangenomen, die oproept te experimenteren met het plaatsen van road barriers om de overlast tegen te gaan. We zijn blij dat van 5 september tot en met 30 oktober een proef zal worden gedaan met het afsluiten van beide straten in de avond. We hopen dat de overlast voor de ondernemers en bewoners van deze straten zal afnemen. 

 

Publicatiedatum: 11 augustus 2022