Afvalhoop

VVD Nijmegen staat op tegen de afval- en drugsproblematiek in het Bosje van de Baron

VVD Nijmegen staat op tegen de afval- en drugsproblematiek in het Bosje van de Baron

De Nijmeegse VVD wil veilige en schone wijken (Verkiezingsprogramma VVD Nijmegen gemeenteraadsverkiezingen maart 2022 | VVD Nijmegen (vvd-nijmegen.nl)

Afgelopen week spraken wij met bewoners over het prachtige Bosje van de Baron in Neerbosch. Zij ruimen daar dagelijks drugsafval op en ervaren veel overlast van drugs verkopers en gebruikers. Daarbij wordt ook ronduit levensgevaarlijk spul gevonden.

 

 

 

De bewoners hebben inmiddels de bankjes gedemonteerd om verdere gevaarlijke situaties zoveel mogelijk te voorkomen, maar vinden dat ook erg jammer voor de wandelaars en spelende kinderen… De Nijmeegse VVD is van mening dat hier snel een echte structurele oplossing voor moet komen:

- meer handhaving & toezicht op de juiste momenten (in de avond en de nacht)

- goed toegangshekwerk zodat fietsers en scooters er niet zomaar in en uit kunnen racen

Collega Anouk Stapel gaat zich hier hard voor maken. 

Drugs

Lachgas
Een greep uit de foto's van de vangst na 1 ochtend ruimen. Met toestemming van de bewoners. Hamvraag: Waar laat je een (halfvolle) lachgasfles?

Publicatiedatum: 7 september 2022