spotlight-image

Verbeter verbinding Nijmegen - Kleve

Verbeter verbinding Nijmegen - Kleve

Als grootste stad van Gelderland en de regio is Nijmegen een trekpleister voor dagjesmensen die willen winkelen of een terrasje willen pakken. De VVD vindt daarom dat de stad goed bereikbaar moet zijn, zodat we toeristen en andere bezoekers gastvrij kunnen ontvangen. Naast onze zorgen over de bereikbaarheid in het algemeen, is de slechte verbinding met Duitsland de VVD al jaren lang een doorn in het oog. Duitsland wil de verbinding met Nijmegen verbeteren, maar Nijmegen lijkt de boot af te houden.

Raadslid Maarten Bakker heeft de burgemeester gevraagd onze Duitse buren klip en klaar helder te maken dat Nijmegen graag een betere verbinding met Duitsland wil.

*Onderaan de pagina kun je het document met de gestelde vragen vinden.

Publicatiedatum: 22 december 2021